Soffbord 1960-tal

606780

SOFFBORD, 1960-tal, fanér i ek och teak, avlastningsdel med rotting, höjd ca 55, 148x56 cm

Skiva med lagning, repor, märken, rotting med skada

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 18

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (8 bud)
4562866
650
4574153
600
4562866
550
4574151
500
4562866
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.