Väggbänk/-soffa

606776

VÄGGBÄNK/-SOFFA, ribbor av massiv ek, stomme av svärtade stålrör, 1900-talets andra hälft, längd 200, djup 53 cm

Sslitage, skadaor/avslag, märken, repor, väggbeslag saknas

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Väggbänk/-soffa

Budhistorik (8 bud)
4578032
4583140
4578032
950
4583139
900
4578032
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.