Väggbänk-/soffa

606774

VÄGGBÄNK/-SOFFA, ribbor av massiv ek, stomme av svärtade stålrör, 1900-talets andra hälft, längd 200, djup 53 cm

Slitage, slada/avslag, märken, repor, väggbeslag saknas

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Väggbänk-/soffa

Budhistorik (3 bud)

4578031
550
4568250
500
4568250

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.