Kandelabrar silver

606753

KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, för två ljus, import, höjd ca 15, längd 26 cm, vikt ca 450 g

Smärre slitage

Silver

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kandelabrar silver

Budhistorik (7 bud)
4589771
4589768
700
4589701
650
4589699
600
4577123
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.