Peter Dahl litografi

606751

PETER DAHL (född 1934): Dansande människor, signerad P. Dahl, EA-upplaga, färglitografi, ca 78x55 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 24

Peter Dahl litografi
Budhistorik (4 bud)

4572476
4570976
500
4570974
4565815

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.