Barbara Bui

606750

BARBARA BUI, handväska, svart skinn, invändigt fack med blixtlås, mått utan handtag ca 44x43

Smärre slitage, mindre repor

Fashion

Makadamgatan 11, Helsingborg

Barbara Bui

Budhistorik (2 bud)

4573692
650
4565132
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.