Pipor 3 st

606744

PIPOR, 3 st, bl a 1900-talets början, skulpterat trä och porslin, liten pipa märkt old Briar, längd ca 14 cm oh höjd ca 25-30 cm

Smärre slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pipor 3 st

Budhistorik (1 bud)

4570354
2019-01-16 22:25:57

2019-01-18 kl 21:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.