Walter Harrowing oljemålning

606738

WALTER HARROWING, (England, 1847-1904): Häst i stall, signerad och daterad Walter Harrowing 1887, olja på duk, ca 58x71 cm

Lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Walter Harrowing oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4576530
12 000
4576528
10 500
4571651
8 200
4563139
8 000
4562146

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.