Bänk 1960-tal

606737

BÄNK, låg modell, fanerad i valnöt, draghandtag och ben i lättmetall, 3 lådor samt öppna förvaringsfack, 1960-tal, höjd 47, 106 x 35 cm

Bruksslitage,märken, fläckar, viss anlöpning

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bänk 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

4578366
2019-01-20 10:50:36

2019-01-21 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.