Niklas Hoflin ''Arkipelag'' golvlampa

606731

NIKLAS HOFLIN, ''Arkipelag'' golvlampa, samtida, formgiven 2005, Ruben Lighting, med hylla, svartlackerad metall, böjbar arm, totalhöjd ca 160 cm

Bruksslitage och repor

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
4578410
4577988
750
4577001
700
4577130
700
4577001
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.