Byrå 4-lådig 1800-tal

606720

BYRÅ, 4-lådig, 1800-tal, fanerad i björk, nyckelbeslag i skinn, höjd ca 106, 104x49 cm, nyckel finns

Repor, märken, slitage, torrsprickor, en nyckel fast i lås

Ändringar/tillägg
Nyckel avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå 4-lådig 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
4579752
4579720
4579720
900
4579685
850
4579499

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.