Klockarmband 18 k guld med klocka

606706

KLOCKARMBAND, 18 k guld, fiskbensmönster, stämplad 1963, bredd 1 cm, längd 17,7 cm resp. 17,7 cm, medföljer armbandsur Longines, förgylld metall, quartz, total vikt ca 32 g

Armbandsur med sliten yta, ej funktionstestad

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (8 bud)
4574968
4 400
4572266
4 200
4570018
4569823
3 800
4568813
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.