Satsbord 1900-tal ek Nordiska Kompaniet

606702

SATSBORD, 3 dlr, ek, 1900-tal, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet, höjd ca 60 cm

Repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
4573413
450
4572780
4573411
4572780
4565668

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.