Mikko Carlstedt akvarell

606700

MIKKO CARLSTEDT (1892-1964) Gatuvy i Roskilde, signerad samt daterad 6/6 1914, akvarell 36x27 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Mikko Carlstedt akvarell

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4596278
50
4580801
30

Slutpris EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR: