Tyko Sallinen oljemålning

606699

TYKO SALLINEN (1879-1955) Sensommar, signerad samt daterad -22, olja på pannå, 40x50 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Tyko Sallinen oljemålning

Budhistorik (31 bud)
Bud EUR
4597229
4597218
1 150
4597218
1 050
4597223
4597218
920

Slutpris EUR:
12 435 SEK, 1 363 USD
Utropspris EUR:
600