Okänd konstnär oljemålningar

606697

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, 2 målade paletter, "Den första tanden", "En liten emigrant", olja på mahogany pannåer, 33x21,5 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Okänd konstnär oljemålningar

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4598272
180
4584759
170
4584759
120
4584757
110
4583243
60

Slutpris EUR:
180
1 865 SEK, 204 USD
Utropspris EUR: