Juha Soisalo serigrafi

606696

JUHA SOISALO (1941-2016) Komposition, signerad samt daterad -90, serigrafi, 45/100, 68x58 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Juha Soisalo serigrafi

Budhistorik

Bud EUR

2019-01-27 kl 19:04
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200