Tyko Sallinen akvarell

606692

TYKO SALLINEN (1879-1955) By i södern, signerad, akvarell, 30x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Tyko Sallinen akvarell

Budhistorik (17 bud)
Bud EUR
4596357
120
4594951
110
4596316
100
4594951
95
4596314
90

Slutpris EUR:
120
1 244 SEK, 136 USD
Utropspris EUR:
200