Kaapo Wirtanen oljemålning

606689

KAAPO WIRTANEN (1886-1959) Betande kor, signerad samt daterad 1939, olja på duk 31x41 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kaapo Wirtanen oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2019-01-27 kl 19:40
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150