Verner Thomé akvarell

606687

VERNER THOMÉ (1878-1953) Strandvy, signerad samt daterad 1945, akvarell, 29x36 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Verner Thomé akvarell

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4597458
50
4598324
50
4597458
45
4598322
40
4597458
35

Slutpris EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR:
200