Verner Thomé

606683

VERNER THOMÉ (1878-1953) Motiv från Hogland, signerad samt daterad 1914, akvarell, 32x24 cm

Konst, Nutida

Södra kajen 14, Helsingfors

Verner Thomé

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
4596553
70
4596564
65
4596553
60
4596544
55
4596551
55

Slutpris EUR:
70
725 SEK, 80 USD
Utropspris EUR:
200