Gunnar Uotila

606681

GUNNAR UOTILA (1913-1997): Vacker modell, signerad samt daterad 1959, träskulptur, höjd 94 cm

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Gunnar Uotila

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4595473
320
4591941
4590156
200
4580798
70
4578010
30

Slutpris EUR:
320
3 316 SEK, 363 USD
Utropspris EUR: