Judith Johansson matta

606679

JUDITH JOHANSSON, matta, "Rosengård", 1960-tal, röllakan, signerad JJ, ca 260x198 cm

Medföljer; "JJ : så vävdes ett livsverk : en berättelse om de vävda konstverken från Judit Johanssons ateljé i Knäred", av Torsten Andersson, Britt-Mari Glyssbo

Ändringar/tillägg
Bok avhämtas i Utlämningen

Mattor/Textilier, Moderna mattor, Design

Judith Johansson matta

Budhistorik (22 bud)
4582436
7 800
4582434
7 600
4582432
7 400
4582427
7 200
4582430
7 000

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.