Såssnipor 2 st silver

606676

SÅSSNIPOR, 2 st, silver, rokokostil, 1900-tal, svensk importstämpel, fötter och hänkel med blomsterdekor, den större med invändig förgyllning, längd ca 15 resp. 19 cm, vikt ca 481 g

Synlig lödskarv

Silver, Övriga silverföremål

Såssnipor 2 st silver

Budhistorik (8 bud)
4578119
4578000
1 400
4578118
1 400
4578000
1 300
4575000

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.