Byrå Newport

606670

BYRÅ, Newport, 1900/2000-tal, bemålad i svart, brickmärkt nr 41251, draghandtag av metall, höjd ca 130, 104x54 cm

Smärre slitage, repor, märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå Newport

Budhistorik (8 bud)
4565934
4575358
4565934
2 800
4565904
2 600
4563969
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.