Taklampor design H-A Jakobsson Light up the dark

606661

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 2 st., koppar, vitlackerade insidor, ena lampan etikettmärkt, 1960-tal, höjd ca 35, Ø 24 cm

Bruksspår, repor, någon buckla, ej funktionstestade

Belysning, Taklampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4585124
4585122
850
4581150
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.