Spegel med Trymå 1800-tal

606657

SPEGEL med trymå, 1800-talets slut, bronserad, pastellagedekor, marmorskiva, 208x89, bordets höjd 40, 94x33 cm

Dekorbortfall, spegeln avkortad, löst glas, saknar bakstycke

Speglar

Rum 13

Spegel med Trymå 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4579646
3 600
4579642
3 400
4579280
4570017

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.