National X-Ray Reflector takarmatur

606648

NATIONAL X-RAY REFLECTOR COMPANY, takarmatur, mässing, USA, Chicago, 1920-tal, eye comfort, höjd ca 55, diameter 25 cm

Kupan med smärre slitage, inv. nagg

Belysning, Taklampor

Rum 20

Budhistorik (21 bud)
4577032
3 200
4577022
4577031
4577022
2 800
4577029
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.