Säng Grange

606626

GRANGE, säng, Frankrike, 1900-talets slut, fanérad i körsbär, bäddmått ca 180 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Säng Grange

Budhistorik (6 bud)
4568756
2 600
4561171
4561168
700
4560450
4559396

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.