Skålar

606612

SKÅLAR, 4 st., allmoge, 1800-tal, diameter 18-38 cm

slitage, skador

Diverse, Allmoge

Geijersgatan 14, Göteborg

Skålar

Budhistorik (3 bud)

4593689
4576086
4575717

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.