Per Olof Ultvedt

606606

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): cyklister, signerad P.O Ultvedt, numrerad 78/100, färglitografi, bildmått ca 33x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Per Olof Ultvedt
Budhistorik (11 bud)
4593297
4593290
750
4593230
700
4593164
650
4592715
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.