Brosch 1800-tal

606589

BROSCH, 18 k guld, ca 1880, ostämplad, längd 5,5 cm, vikt ca 17,5 g

Omarbetad,

Guld/Smycken

Brosch 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

4561014
3 800
4560455
550
4560454

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.