Skåp

606587

SKÅP, s.k. läkarskåp, 1900-talets mitt, vitlackerad plåt, hyllplan av glas, höjd ca 170, 60x35 cm

Slitage, senare bemålad, dörrlucka saknas, senare kompletterad nyckel, hyllplan saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Skåp

Budhistorik (17 bud)
4577610
2 600
4577594
2 400
4570617
4577592
4570617
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.