Lennart Bernadotte fotografi

606585

LENNART BERNADOTTE, (1909-2004): Orkidé, signerad samt numrerad 11/100, C-print, med originalkartong från Waldemarsudde, ca 39x49 cm

Fotografi

Fack 30

Lennart Bernadotte fotografi

Budhistorik (2 bud)

4571212
700
4558345

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.