Skåp

606581

SKÅP, s ka läkarskåp, 1900-talets mitt, vitlackerad plåt, höjd ca 178, 93x46 cm

Senare bemålat, slitage/färgbortfall/fläckar, hyllplan saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Skåp

Budhistorik (5 bud)
4565598
1 300
4577298
4565598
4562373
4562373

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.