Spegel

606578

SPEGEL, Markaryd, 1950/60-tal, teak, ca 123x45 cm

Smärre slitage

Speglar

Hylla 4

Spegel

Budhistorik (20 bud)
4571904
1 300
4571730
4571903
4571730
4564909

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.