Bokskåp Karl Johan 1800-tal

606577

BOKSKÅP, 1800-talets andra kvartal, Karl Johan, mahognyfanér, 2-delat, invändigt med inredning flyttbara hyllplan, höjd ca 226, 180x53 cm, nycklar(2) medföljer

Slitage, kompletterat, senare toppskiva på krön, hyllplan med ursparningar, listdel saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Bokskåp Karl Johan 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
4575686
13 000
4575992
12 500
4575686
12 000
4575990
11 500
4575686
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.