Spegel

606572

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, krönet med dekor av rosett och girland, stomme i trä, dekor i pastellage, bermålad och förgylld, ca 82x42 cm

Smärre

Speglar

Rum 16

Spegel

Budhistorik (19 bud)
4572221
1 300
4572167
4565956
4572166
4565956

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.