Takpendlar teak & glas Light up the dark

606566

TAKPENDLAR, 4 st, teak och gjutet glas, 1960-tal, Elpe-Armatur AB, Landskrona, höjd ca 35 cm/st

Bruksspår, 2 lampor med glasnagg, ej funktionstestade

Belysning, Taklampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4598671
2019-01-27 20:59:03

2019-01-27 kl 21:07
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.