Matbord i teak

606561

MATBORD, teak, 1960-tal, med utdragsskivor, höjd ca 73, längd ca 123, maxlängd ca 219 cm

Repor, bruksslitage

Möbler, Matbord

Drottninggatan 36, Malmö

Matbord i teak

Budhistorik (3 bud)

4572611
700
4561396
500
4561199

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.