Åke E:son Lindman, fotografi

606560

ÅKE E:SON LINDMAN (född 1953): Utan titel - ur serien Naturalis, signerad och daterad på baksidan Åke E:son Lindman, Neg. 1988, Print 1988, gelatinsilverfotografi, 33,5 x 26 cm, vintage

Oramad

Fotografi, Selected

Kundcenter

Åke E:son Lindman, fotografi

Budhistorik (3 bud)

4569039
1 600
4561856
1 300
4556823

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.