Taklampa design Bo Notini Light up the dark

606548

BO NOTINI, taklampa, stomme i mässing, bärnstensfärgade flaskupor med etsad dekor, Böhlmarcks 1940-tal. höjd ca 60, Ø 69 cm

Bruksspår, 1 skärm med nagg, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4598427
650
4596831
600
4596831
500
4597641
450
4596831

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.