Sven Hassel bronsskulptur

606546

SVEN HASSEL (1900-tal): Travekipage, bronsskulptur, signerad och daterad S Hassel 79, höjd ca 19 cm längd ca 32 cm

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Sven Hassel bronsskulptur

Budhistorik (6 bud)
4574668
850
4574053
4573972
500
4571901
450
4568265

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.