Olle Baertling

606535

OLLE BAERTLING (1911-1981): Tergia,
stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/31, färgserigrafi, bladstorlek 34x19 cm; nr 22 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Olle Baertling

Budhistorik (4 bud)

4583394
4 400
4583326
4 200
4577030
4567235

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
7 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.