Olle Baertling

606532

OLLE BAERTLING (1911-1981): Rebamaki, 1965, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/18, färgserigrafi, bladstorlek 35x19 cm; oramad, nr 27 i mappen The Angles of Baertling

Olle Baertling

Budhistorik (9 bud)
4575606
5 000
4575605
4 600
4575604
4 200
4574170
2 800
4567210
2 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
7 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.