Olle Baertling

606531

OLLE BAERTLING (1911-1981): Mouvement optique, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 1/15, färgserigrafi, bladstorlek 29,5x19 cm; oramad, nr 2 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Olle Baertling

Budhistorik (13 bud)
4576962
3 600
4576797
3 400
4576386
3 200
4576796
3 200
4576386

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.