Trädgårdsmöblemang Allibert

606522

ALLIBERT TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, svart polyrattan, 2 soffor, 4 fåtöljer, 2 pallar/bord, medföljer beige dynor samt kuddar, 2 överdrag/skydd, soffornas längd ca 130 cm, höjd ca 73 cm, sitthöjd utan dyna ca 40 cm

bruksslitage, skador, medföljer skruvar mm

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Trädgårdsmöblemang Allibert

Budhistorik (6 bud)
4601995
750
4601994
600
4601993
450
4601990
4599077

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.