Stolar gustaviansk stil

606512

STOLAR, 8 st, 1900-talets början, gustaviansk stil, Nordiska Kompaniet, brickmärkta, sitthöjd ca 48 cm

Senare bemålade, slitage i färg och klädsel

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
4571167
4570303
1 900
4569511
1 800
4570301
1 800
4569511
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.