George Braque ur Derriere le Miroir

606511

GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): efter, Komposition, ur Derriere le Miroir 36-37-38, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 35x20,5 cm,

Se även auktionsnummer: 606509.

Fack 22

Budhistorik (6 bud)
4576235
550
4577746
500
4576235
450
4577745
4576235

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.