Bordslampa Murano Italien Light up the dark

606508

BORDSLAMPA, Murano Italien, 1900-talets mitt, glas, höjd 47 cm.

Obetydligt ytslitage, ej funktionstestad.

Belysning, Bordslampor, Tema

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4598717
95
4598714
65
4598559
30

Slutpris EUR:
95
992 SEK, 112 USD
Utropspris EUR:
200